حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی: مسئولان از صبر مردم سواستفاده نکنند؛ گرانی‌ها را کنترل کنند

معظم له گفتند: ملت ایران نجابت دارد که نسبت به مشکلات و گرانی‌ها سکوت کرده است، به مسئولین گفتم که از صبر مردم سواستفاده نکنند و گرانی‌ها را کنترل کرده و مشکلات جامعه را رفع کنند.

حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی شامگاه سه شنبه در دیدار پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) که در دفتر معظم له برگزار شد، با اشاره به آیه ای ازقرآن کریم اظهار داشتند: اگر مسئولین به وظیفه ای که به آن‌ها محول شده است عمل کنند صراط مستقیم به آن‌ها نشان داده می‌شود.

ایشان با اشاره به مشکلات کشور و مسئولیت مدیران در این زمینه افزودند: مسئولین برای رفع مشکلات کشور متعهد هستند و در این زمینه نباید از هیچ تلاشی دریغ کنند.

آن مرجع عالیقدر گفتند: اهل بیت(ع) مردم دار بودند وهمواره برای رفع مشکلات مردم تلاش می‌کردند، اگر مسئولین کمی دلسوز بودند گرانی و مشکلات کشور رفع می‌شد.

معظم له عنوان کردند: رئیس جمهور در ایام عید با من تماس گرفتند و گفتنداگر امری دارید بگویید که با کنایه به وی گفتم تلفن را به سمت مردم میگیرم تا ناله‌های مردم را بشنوید که به خاطر مشکلات کشور است.

حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی با اشاره به اوضاع فرانسه تصریح کردند: ملت ایران نجابت دارد که نسبت به مشکلات و گرانی‌ها سکوت کرده است، به مسئولین گفتم که از صبر مردم سواستفاده نکنند و گرانی‌ها را کنترل کرده و مشکلات جامعه را رفع کنند.

این مرجع تقلید افزودند: از رئیس جمهور و مسئولین می‌خواهم محبت خود را به جامعه نشان دهند و مردم مشاهده کنند که وضع کشور تغییر کرده و مشکلات رفع شده است.

ایشان در پایان افزودند: من همیشه در حق همه مسئولین دعا می‌کنم تا در خدمت رسانی موفق تر باشند و این وظیفه ما است که طبق دستور امام کاظم علیه السلام در حق امرا و رؤسا دعا کنیم.