حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی: دانشگاه باید با به کارگیری افراد فاضل، کلاس ها و نشست هایی برگزار کند تا به پرسش
های دانشجویان پاسخ دهد.

حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی از مراجع عظام
تقلید در دیدار دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس و اعضای هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی که عصر امروز در دفترایشان برگزار شد، با تبریک انتصاب دکتر طهرانچی، گفتند: کسی که به مسئولیتی منصوب می شود، خداوند می فرماید
وَقِفُوهُمْ إِنَّهُمْ مَسْؤولون یعنی باید پاسخگوی مسئولیت مان باشیم و امیدوارم شما کمال دقت و ملاحظه را داشته باشید ورضای خدا را در کارهای تان سرلوحه قرار دهید.

ایشان در ادامه افزودند: مبادا حالات افراد ما را از مسیر عدل و عدالت خارج کند، چرا که اکنون مصیبت ما در کشور این است که حق مسائل به خوبی ادا نمی شود.

این مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی باید مشکلات جوانان را برطرف کند، تصریح کردند: یکی ازمصیبت های ما اختلاط دانشجویان در دانشگاه هاست که انتظار بود پس از انقلاب اسلامی تفکیک جنسیتی انجام شود و دختران و پسران که در اوج جوانی هستند را در کلاس های درس تفکیک کنیم که خوشبختانه خبر داریم در این راستا اقدامات خوبی در دانشگاهآزاد اسلامی انجام شده است.

معظم له تأکید کردند: باید سعی کنیم توجه دانشجویان را به سمت مبدأ المبادی جلب کنیم، چرا که جوانان دراین دوره پرسش های اعتقادی زیادی دارند و دانشگاه باید با به کارگیری افراد فاضل، کلاس ها و نشست هایی برگزارکند تا به اینگونه از پرسش های دانشجویان پاسخ دهد.

ایشان در پایان برای دکتر طهرانچی و مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی در مسیر پیشبرد اهداف نظام اسلامی آرزوی موفقیت کرد. 97.09.28