اجازه ندهیم انقلاب را تضعیف کنند|معیشت مردم درفشار است؛دولت تدبیر کند.

مرجع بزرگوار تقلید در دیدار اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم با قرائت آیه ای از قرآن کریم اظهار داشتند: امسال نسبت به سنوات گذشت سالی استثنایی است چرا که چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی است.

ایشان بیان داشتند: در این مدت که از عمر انقلاب می گذرد، این انقلاب صدمات زیادی دیده و اذیت ها شد، امام صادق(ع) می فرماید هیچ بنده ای نیست که در راه خدا صدمه ببیند و در مقابل ظلم و ستم ها صبر کند، مگر این که خدا عزت او را زیاد می کند؛ مصداق این سخن، پیامبر اکرم(ص) بودند که صدماتی دیدند تا بتوانند دین را تبلیغ کنند و وجود مبارک ایشان صبر و استقامت کردند و امروز نگاه می کنیم که اسمشان با عظمت در مأذنه ها بلند است.

حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی تصریح کردند: خداوند متعال ضامن و نگهدار این انقلابی است که به دست امام خمینی(ره) به پیروزی رسید، چرا که خون های به ناحق پای این انقلاب ریخته شده است.

ایشان با بیان این که انقلاب اسلامی امانت دست ما داده شده است، افزودند:  نگذارید چهره انقلاب از بین برود و خراشیده شود نگذارید دشمن سرمایه گذاری کند تا حجاب را از ما بگیرد؛ رهبر معظم انقلاب هم اخیراً اشاراتی در این خصوص داشتند و خدا وجودشان را حفظ کند و از شما تقاضامند هستم که نگذارید این انقلاب دستخوش دشمن قرار گیرد.

معظم له در ادامه اظهار داشتند: مراقب جوانان و خانواده خود باشید و سلام و سفارش ما را به آنها برسانید و با زبان گرم و خوب به آنها بفهمانید که خون های زیادی پای این انقلاب ریخته شده تا به دست ما رسیده است.

ایشان با اشاره به این که این انقلاب باید به نسل های بعدی برسد، افزودند: عدد چهل جزو اعداد کمال است و انقلاب اسلامی به چهل سالگی خود رسیده است،  نباید بگذاریم که این انقلاب ضعیف شود بلکه باید سرفرازی انقلاب ما بالا تراز این باشد و قوت بیشتری داشته باشد و این انقلاب امانت الهیه ای است که خداوند متعال به دست ما داده است.

این مرجع بزرگوار تقلید با بیان نعمت امنیت و مردم خوب تصریح کردند: اگر امروز دنیا را بگردید، بهتر از ایران پیدا نخواهید کرد و هیچ جای دنیا نمی بینید که مردم آن مانند ملت ایران تا این حد متدین و نجیب باشند.

ایشان با اشاره به مشکلات معیشتی مردم افزودند: معیشت مردم در فشار است و امیدواریم که دولت نسبت به آسایش بیشتر مردم توجه داشته باشد که مردم اذیت نشوند اما مردم با همه مشکلات و سختی ها به محض اعلام زمان راهپیمایی، همه حضور پیدا می کنند و در دیگر کشور ها چنین مردمی پیدا نمی شوند و این نعمت بزرگی است. وحدتی که زیر سایه ولایت فقیه است، بسیار بزرگ است و از خداوند متعال می خواهیم که این نعمت را برای ما حفظ کند، انقلاب اسلامی شجره طیبه ای است که خداوند آن را تضمین کرده است و مردم باید از آن نگهداری و به نسل های بعدی منتقل کنند. 97.10.16

https://eitaa.com/alavigorgani
http://sapp.ir/alavigorgani