حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی:
مسؤولان به جایگاه قم توجه بیشتری داشته باشند|مشکلات قم برطرف شود

حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی در دیدار بهرام سرمست استاندار جدید قم با تبریک انتصاب استاندار جدید قم، برای وی آرزوی توفیق کردند تا بتواند وظیفه سنگین خدمت به مردم و انقلاب را خوبی انجام دهد و از مردم خواستند تا مسؤولان را در امر خدمت به جامعه یاری کنند.

ایشان مسؤولیت استانداری را مسؤولیتی مهم و تأثیرگذار دانستند و افزودند: استانداری در قم سخت تر از مناطق دیگر است و قم با توجه به جایگاهی که در کشور و جهان دارد باید بیشتر مورد توجه باشد، رهبر انقلاب نیز عنایت ویژه به شهر مقدس قم دارند چرا که حرم مطهر بانوی کرامت، حوزه علمیه و بزرگان در قم حضور دارند.

حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی با بیان این که مسؤولان آنگونه که باید به جایگاه قم توجه نمی کنند، اظهار داشتند: مشکلات قم باید برطرف شود و امیدواریم که شما بتوانید آثار خوبی از خود در استان قم بگذارید تا در ذهن مردم ماندگار شوید.

ایشان یکی از مشکلات مهم قم را مسأله ریزگردها دانستند و ادامه دادند: ریزگردها از نظر فضای محیطی برای قم مشکل ساز شده است و باید برای آن فکری اساسی کرد تا مهار شود.

معظم له با تأکید بر رعایت و توجه به مسائل فرهنگی در قم ابراز داشتند: مسائلی مانند حجاب در قم باید بیشتر رعایت شود و کسانی که مسؤولیت دارند باید با توجه به جایگاه مهم قم خدمت کنند و کارها را ساده نگیرند. ۹۷.۱۰.۲۳

https://eitaa.com/alavigorgani

http://sapp.ir/alavigorgani