حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی: مردم کشور ما علی رغم مشکلات معیشتی در صحنه حضور یافته و بیعت خود با رهبری را بار دیگر اعلام کردند.

 حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی در دیدار رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و مسئول پژوهشگاه این مرکز گفت: گزارشاتی که ارائه کردید بیانگر حسن خدمات شما بود زیرا در این مدت زمان کوتاه فعالیت های زیادی از سوی دفتر تبلیغات اسلامی انجام شده است.

معطم له تصریح کردند: بهتر است هر موسسه، دسته و یا جمعیتی آثار و فعالیت های خود را ارائه دهند تا جامعه بداند که فعالیت های آنان دارای چه منشاء اثری بوده است.

آن مرجع گرامی افزودند: خداوند در قرآن کریم می فرماید ما زحمات هیچ کس را هدر نمی دهیم و آنچه که انجام داده اید خداوند مورد حساب قرار خواهد داد.

آیت الله العظمی علوی گرگانی با اشاره به برگزاری نشست های دفتر تبلیغات اسلامی در محورهای بیان شده اظهار داشت: گزارشات امروز به صورت اجمالی بیان شد اما مستحضر هستیم که برگزاری این جلسات و نشست ها زحمت زیادی دارد و همین که در این راستا از صاحب نظران استفاده می کنید نعمت بزرگی است.

ایشان ادامه داد: برگزاری برنامه های مختلف و بیان آثار و نتایج آن یکی از برکات انقلاب اسلامی است البته داوری این امر به دست دانشمندان است اما باید توجه داشت که ما تا قبل از انقلاب دارای چنین فعالیت های وسیعی نبودیم بنابراین تقاضامندم در آینده نظاره گر فعالیت های بیش از این باشیم و ما نیز حرکت و عمل شما را مورد حمایت قرار خواهیم داد.

معظم له در پایان با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: مردم کشور ما علی رغم مشکلات معیشتی در صحنه حضور یافته و بیعت خود با رهبری را بار دیگر اعلام کردند. مسئولان باید قدردان این مردم باشند. 97.11.23