حضرت آیت‌الله العظمی علوی‌گرگانی: تورم و افزایش اجاره‌خانه مشکلات شدیدی برای مردم ایجاد کرده است

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به مشکلات جامعه و لزوم توجه مسئولان گفتند: تورم سبب مشکلات زیادی در کشور شده ‌و فشار زیادی به خانواده‌ها می‌آورد.

 حضرت آیت‌الله العظمی علوی‌گرگانی مرجع تقلید شیعیان در دیدار میرشکار مدیرکل کمیته امداد قم که در دفتر معظم له برگزار شد، اظهار داشتند: در هر شهری باید علمای دین مورد توجه باشند و هیچ‌گاه از وجود آن‌ها غافل نشد.

ایشان افزودند:امام خمینی(ره) دارای جامعیت بودند و از هوشیاری بی‌نظیری برخوردار بودند و برای هر موضوع و اموری تدبیری اندیشیده بودند.

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به مشکلات جامعه و لزوم توجه مسئولان تصریح کردند: تورم سبب مشکلات زیادی در کشور شده ‌و فشار زیادی به خانواده‌ها می‌آورد، اجاره خانه‌ها افزایش شدیدی پیداکرده ‌و مستأجران با مشکلات زیادی روبه‌رو هستند.

معظم له در ادامه بیان کردند: ملت ایران درزمینهٔ کمک به محرومان پیشگام هستند و هنگامی‌که حُسن برخورد مسئولین را مشاهده کنند برای کمک به محرومین رغبت و انگیزه بیشتری دارند.

حضرت آیت‌الله العظمی علوی گرگانی با اشاره به آیه‌ای از قرآن کریم تصریح کردند: رحمت خداوند برای سه دسته است ،افرادی که اهل تقوا و باخدا باشند افرادی که از اموال خود به نیازمندان کمک کرده و همچنین افرادی که به آیات الهی ایمان‌دارند.

ایشان ادامه دادند: شهر قم مرکز جهان تشیع و اهل‌بیت(ع) است و باید درزمینهٔ کمک به محرومان پیشگام باشد و کمیته امداد استان نمونه باشد و برای کمک به نیازمندان از هیچ تلاشی دریغ نکند.

مرجع تقلید شیعیان عنوان کردند: هر کاری در ابتدا سخت است وباید باهمت بالا نسبت به انجام آن فعالیت کرد، افرادی که درزمینهٔ کمک به محرومین فعالیت می‌کنند اجر و پاداش زیادی نزد خداوند دارند.

https://eitaa.com/alavigorgani

http://sapp.ir/alavigorgani