حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی:
نشر و تبلیغ ولایت با هنرنمایی تأثیر بیشتری دارد

حضرت آیت الله العظمی علوی‌گرگانی بازسازی واقعه غدیر را کشور حرکتی مبارک عنوان و تأکید کردند که بزرگان و مراجع حوزه پشتیبان این حرکت هستند.
حضرت آیت الله العظمی علوی‌گرگانی پیش از ظهر امروز در دیدار با سردار یعقوب سلیمانی رییس ستاد بازسازی واقعه غدیر با بیان این که بازسازی واقعه غدیر یک حرکت بسیار ارزشمند و مبارک است، از تلاش های سردار سلیمانی در این مسیر قدردانی کردند.

ایشان در ادامه افزودند: حقیقتا حرکات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ارزش زیادی دارد و سپاه و اشخاصی که در این مرکز بزرگ در حال فعالیت اند مایه افتخار ایران و موجب قدرت نظام اسلامی هستند.

معظم له در ادامه با تأکید بر این که ما باید دیگران را با عمل خود به ولایت دعوت کنیم، گفتند: در این صورت کار ما بیشتر برد خواهد داشت، امروز اگر بتوانیم با هنر و نمایش کیفیت ولایت را نشان بدهیم تأثیر بیشتری خواهد داشت چراکه کمال دین و تمام نعمت ما در پرتو ولایت قرار گرفته است.

مرجع بزرگوار تقلید در ادامه عنوان کردند: ما همه را زیر خیمه ولایت دعوت می‌ کنیم چراکه بهتر از آن را سراغ نداریم، از این رو باید از این دهه برای گسترش فرهنگ ولایت اهل بیت علیهم السلام استفاده کنیم همچنانکه خبر داریم در چند نقطه ایران و خارج کشور تشکیلات این چنینی راه اندازی شده است.

ایشان با اشاره به این که باید ولایت اهل بیت(ع) در سراسر جهان گسترش و نشر بدهیم، افزودند: این وعده خدا است که دین خود را در پرتو ولایت در سراسر دنیا نشر می‌ دهد، البته میدان را ابتدا در اختیار دیگران قرار می‌ دهد ولی عاقبت در دست صاحبان حق خواهد بود.

حضرت آیت الله العظمی علوی‌گرگانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حمایت بی دریغ بزرگان ومراجع از غدیر بیان داشتند: همچنانکه تا الان در نقاط مختلف کشور کارهای ولایی کرده اید در ادامه کار هم بدانید ما حرکت شما را تأیید می‌ کنیم و این مسیر را با قدرت بیشتری ادامه بدهید.

معظم له  نعمت ولایت را از بزرگترین نعمات خداوند بر بشریت عنوان و تصریح کردند: حتی در طول تاریخ دشمنان و مخالفان اهل بیت(ع) نیز با عمل و کار درست ما ولایی شده اند، این ارزش زیادی دارد همچنانکه امام صادق(ع) فرمود: مردم را به سوی ما بدون زبان و با عمل خود دعوت کنید تا وقتی شما را می‌ بینند از جعفر بن محمد(ع) به نیکی یاد کنند. ۹۸.۰۵.۲۳

https://eitaa.com/alavigorgani

http://sapp.ir/alavigorgani