حضرت آیت‌الله العظمی علوی گرگانی: اهمیت خدمت در پلیس برای پرسنل نیروی انتظامی تبیین شود‌

مرجع تقلید شیعیان گفتند: پلیس وظیفه و رسالت مهمی بر عهده داشته که این خدمت برای پرسنل این نیروی خدمتگزار باید تبیین شود‌.

حضرت آیت‌الله العظمی علوی گرگانی ظهر امروز در دیدار سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی که در دفتر این مرجع تقلید برگزار شد، اظهار داشتند: مسئولیت پلیس بسیار سنگین بوده و هر اقدامی که در کشور انجام می‌شود پلیس وظیفه و رسالت مهمی بر عهده دارد.

ایشان با اشاره به اهمیت مراسم اربعین حسینی افزودند: جمعیت عظیم و میلیونی اربعین وظیفه پلیس را سنگین‌تر می‌کند و باید در این زمینه اهتمام بیشتری داشته باشند.

مرجع تقلید شیعیان عنوان کردند: مسئولیت پلیس در عرصه‌های مختلف بسیار بالا بوده و عدل و عدالت مهم است و اگر پلیس خدمات خوبی ارائه دهد احسن است و پلیس وظیفه و رسالت مهمی بر عهده داشته که این خدمت برای پرسنل این نیروی خدمتگزار باید تبیین شود‌.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه با بیان اینکه نیروی انتظامی همواره در راستای منویات رهبر معظم انقلاب گام برداشته است گفتند: باید هرچه زودتر به سمت هوشمند کردن پلیس گام برداشته شود  چراکه این موضوع به نفع جامعه است.

معظم له ادامه دادند: در همه‌جا دعاگوی شما هستیم و باید همواره در راستای منویات رهبری حرکت کرده و در مسیر ولایت‌فقیه بود و انسان‌های با تقوا عاقبت‌به‌خیر و موفق می‌شوند و تلاش کنیم در کارهای خود برای رضای الهی گام برداریم.