بسمه تعالی
                                                                                                              قال الله تعالی« و ما نقموا منهم الا أن یؤمنوا بالله العزیز الحمید»
بار دیگر دستان دشمنان  اهل بیت علیهم السلام به خون عزاداران امام حسین علیه السلام در نیجریه و افغانستان آلوده شد.آنها که خود را در برابر منطق محکم الهی و سرچشمه نورانی امامان پاک و معصوم علیهم السلام عاجز می بینند جز کشتار و قتل عاشقان امام حسین علیه السلام  در این ایام راهی دیگر را نمی پیمایند.


واقعا جای سئوال و تعجب است که چگونه برخی که ادعای مسلمانی دارند، حاضر می شوند اینگونه به راحتی جانهای بسیاری از مردمی را که برای عزاداری پاره قلب پیامبر صلوات الله علیه جمع شده اند را بگیرند و چگونه میتوانند جواب  پیامبر بزرگوار اسلام را در روز قیامت بدهند؟ اینجاست که باید پرسید  «بای ذنب قتلت»؟ آیا واقعا صرف اعتقاد به اهل بیت علیهم السلام و پیروی از  مکتب امامان معصوم علیهم السلام و اظهار ارادت به این خاندان پاک جرم است؟ 


جواب این سئوال را باید علمای وهابیت بدهندکه بی رحمانه عده ای ازمردم جاهل را به سمت کشتار بی گناهان دعوت کرده و به آنها وعده دروغین همنشینی با پیامبر را میدهند و شیعه را بدتر از یهود معرفی میکنند.


شکی نیست که شهدای این نوع حوادث در کشورهای اسلامی مخصوصا شیعیان نیجریه و افغانستان مهمان امام حسین علیه السلام هستند ، و قلبهای بیدار و با وجدان حکم به مظلومیت راه اهل بیت علیهم السلام و قساوت قلب قاتلان آنها و مکتب آنها خواهد نمود.
اینجانب ضمن محکومیت این نوع حوادث در کشورهای اسلامی مخصوصا نیجریه و افغانستان با بازماندگان آنها اظهار همدردی نموده و صبر و اجر را برای انها  و علو درجات را برای شهدای این حوادث خواستارم.