حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی مطرح کردند؛
ضرورت رعایت اولویت ها در پروژه های شهرداری و شورای شهر.

حضرت آیت الله العظمی علوی‌گرگانی با اشاره به خدمت رسانی به مردم به عنوان بهترین عمل خیر بر ضرورت رعایت اولویت ها در پروژه های شهرداری و شورای شهر تأکید کردند.

معظم له در دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر مقدس قم با بیان این که در دوره جدید شورای شهر موفقیت های خوبی برای شهر قم حاصل شده است، اظهار داشتند : یک سلسله کارهایی باید صورت بگیرد که هنوز شروع نشده و برخی نیمه تمام مانده ولی از همه مهمتر رعایت اولویت ها است.

ایشان افزودند: الان می بینیم کارهایی روی زمین مانده که شاید علت آن کمی بودجه باشد و اعتبار از سوی دولت تخصیص داده نشده باشد ولی در عین حال در صورت تبادل نظر در قسمت بودجه ای برخی از مشکلات هم قابل حل است.

این مرجع بزرگوار تقلید عنوان کردند : علت تشکیل شورای شهر همین است تا معین و کمک کار شهرداری باشد و بتواند پیشرفت فعالیت ها بیشتر شود و به همین جهت تقاضای ما این است که تقابل و تعارضی میان شورای شهر و شهرداری وجود نداشته باشد.

معظم له با اشاره به این که همراهی و همدلی شورای شهر و شهرداری در قم خوب است، خاطرنشان کردند : باید هم و غم ما این باشد که مشکلی را حل کنیم و باری از دوش مردم برداریم تا نام خیر و دعای خیری از شما در اذهان مردم باقی بماند.

حضرت آیت الله العظمی علوی‌گرگانی بیان داشتند : باید تصمیمی گرفته شود تا مشکلات و موانعی که در هسته مرکزی شهر وجود دارد برطرف شود و مسائلی که نیمه کار مانده نیز با همت والای شما به مرحله بهره برداری برسد.

معظم له در پایان تصریح کردند : عمل صالح موجب غفران الهی است و بهترین کاری که می توانید برای عاقبت به خیری در دنیا و آخرت داشته باشید، خدمت به مردم است بنابراین این را برای خود افتخار بدانید تا خداوند نیز کمک کار شما باشد. ۹۷.۰۲.۰۸