حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی: دهه کرامت فرصت بسیار مناسبی برای ترویج معارف اهل بیت(ع) است
مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه یکی از نیازهای جامعه تبلیغ معارف دینی است،گفتند: دهه کرامت فرصت بسیار مناسبی برای ترویج معارف اهل بیت (علیهم السلام) است.

حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی در دیدار اعضای ستاد دهه کرامت که در دفتر معظم له برگزار شد، اظهار داشتند: باید از این جلسات حداکثر استفاده را کنیم و دهه کرامت فرصت بسیار خوبی برای ترویج معارف اهل بیت (ع) است.

ایشان افزودند: باید این فرصت ها را مغتنم بشماریم، خداوند برای انسان ها فرصت هایی را گذاشته است تا مردم اجتماع تشکیل دهند و برای اهل بیت (ع) جشن برگزار کرده و یا عزاداری کنند.

مرجع تقلید شیعیان تصریح کردند: برای برگزاری مراسم برای اهل بیت (ع) کوشا باشیم و اهتمام داشته باشیم تا تعالیم اسلامی را به خوبی ترویج کرده و استفاده کنیم.

معظم له در ادامه عنوان کردند: یکی از نیازهای جامعه به ویژه در دهه کرامت تبلیغ معارف اهل بیت (ع) است و باید جایگاه امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) را به مردم نشان دهیم.

حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی افزودند: خداوند وجود حضرت معصومه (س) را وسیله ای برای تعلیمات دینی وعلمی قرار داد و امروز حوزه های علمیه مرکز ترویج علوم دینی در دنیا است و نظیر حوزه علمیه در دنیا وجود ندارد.

معظم له خاطر نشان کردند: به برکت وجود حرم حضرت معصومه (س) از کشورهای مختلف به قم می آیند و از علوم دینی بهره مند می شوند و بزرگانی که به درجات علمی رسیدند از وجود بارگاه کریمه اهل بیت (ع) است.

مرجع تقلید شیعیان با تاکید بر لزوم ترویج معارف دینی در جامعه تصریح کردند: جایگاه اهل بیت (ع) باید تبیین شود و مردم از برگزاری جلسات دهه کرامت بهره مند شوند.